ZESPÓŁ JAZZOWY KRAKÓW

Zespół jazzowy jest formacją muzyczną, która zapewnia eleganckie tło muzyczne każdej imprezy.
Niezależnie czy jest to bankiet firmowy, czy spotkanie prywatne, przyjemna muzyka smooth jazz zawsze jest gwarancją miłego spędzenia czasu ze współpracownikami, kontrahentami czy przyjaciółmi.

Znane wszystkim standardy jazzowe oraz największe przeboje swing i bossa nova, dodadzą prestiżu każdej imprezie. Zespół muzyczny grający smooth jazz, jest doskonałym dopełnieniem zarówno serwowanych kolacji, koktajli, spotkań klubowych, czy też przerw w konferencjach i szkoleniach. Zespół jazzowy idealnie nadaję się także do stworzenia wyjątkowej atmosfery w strefie VIP na targach. 

Nie każdy zespół jazzowy zapewni jednak najwyższej klasy klimat muzyczny. Gwarancją dobrej atmosfery jest na pewno zespół jazzowy Noble Band z Krakowa, którego muzycy są znani w kręgach muzyki jazzowej i swingowej.
Wykształcenie kierunkowe, światowe obycie ze sceną, udział w niezliczonych nagraniach płytowych i produkcjach telewizyjnych, a także występy z największymi gwiazdami jazzu i muzyki rozrywkowej, powodują, że muzycy Noble Band z Krakowa sprostają najbardziej wyrafinowanym gustom muzycznym.

Zespół jazzowy Noble Band z Krakowa, nie gra wyćwiczonych form muzycznych, a wręcz przeciwnie każdorazowo na scenie tworzy nowe interpretacje standardów muzyki jazz, swing i bossa nova, improwizując i prezentując na scenie unikalny muzyczny spektakl.

Muzykom zespołu jazzowego Noble Band nie są także obce przeboje muzyki popularnej, które prezentowane w aranżacjach jazzowych nabierają nowego wymiaru.

Zespół jazzowy  Noble Band stacjonuje w mieście Kraków, jednak muzycy z przyjemnością podróżują po całym kraju a także za granicę, dając muzyczną przyjemność uczestnikom przeróżnych wydarzeń.

Zespól jazzowy Noble Band gra zarówno instrumentalnie, jak i z wybitną wokalistką jazzowo-rozrywkową – Kają Karaplios.
Nasz jazz band pozostaje do dyspozycji.  Z przyjemnością podejmiemy się oprawy muzycznej Państwa bankietu na miejscu w Krakowie, jak i w dowolnej  innej lokalizacji w Polsce i za granicą.

ZADZWOŃ

515 295 896

SPOTKAJMY SIĘ

Kraków

NOBLE BAND

Copyright 2010