Google+

Wesela

Zespół Noble Band poleca swoje usługi na wesela.

Niezależnie czy organizują Państwo tradycyjną zabawę weselną czy też bankiet zasiadany, zapewnimy adekwatnie dobraną do sytuacji oprawę muzyczną.

Noble Band to uniwersalny zespół muzyczny, który moe się pochwalić dużym doświadczeniem weselnym, eventowym i koncertowym.

Zespół muzyczny Noble Band tworzą wszechstronni, doświadczeni zawodowi muzycy współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny pop i jazz.

Jako zespół weselny, Noble Band proponuje znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej, w tanecznych aranżacjach

Zespół muzyczny Noble Band  doskonale pasuje niemal na każde wesele. Swoim repertuarem zaspokoimy muzyczne oczekiwania gości w różnym wieku oraz o różnych preferencjach muzycznych.

Muzycy stacjonują w Krakowie, jednak realizujemy także wesela wyjazdowe.

NOBLE BAND to dobry wybór na eleganckie wesele!


Lokalizacja: zespół na wesele kraków, zespół na wesele małopolska, zespół na wesele śląsk, zespół na wesele świętokrzyskie, zespół na wesele podkarpackie, zespół na wesele opolskie, zespół na wesele łódzkie, zespół na wesele mazowieckie, zespół na wesele lubelskie, zespół na wesele dolnośląskie, zespół na wesele wielkopolskie, zespół na wesele kujawsko-pomorskie

Tagi Kraków: zespół na wesele kraków, zespół weselny kraków, zespół na imprezę firmową kraków, zespół coverowy kraków, zespół muzyczny kraków, smooth jazz, pop, zespół jazzowy, zespół coverowy